Bizi Arayın : +90 850 220 55 75
Whatsapp için : +90 530 168 55 75

Sıkça Sorulan Sorular

 

1- Scriptleri istediğimiz kadar domainde kullanabilir miyiz?

 

Scriptlerimiz domaine lisanslı olup, her bir domain için yeniden ürünü satın almanız gerekmektedir. Sipariş verilen script, siparişte verilen adrese lisanslanır. Script kurulumu tamamlandıktan sonra, domain değişikliği yapılmamaktadır.

 

2- Script satın aldığımda, aylık, senelik ödemem gereken bir tutar var mı?

 

Scriptlerimiz ömür boyu lisanslı olarak satılmaktadır. Bir kere ücret ödediğinizde ömür boyu kullanım hakkına sahip oluyorsunuz. Aylık yıllık herhangi bir ödeme bulunmamaktadır.

 

3- Scriptleri istediğim sunucuda barındırabilir miyim ?

 

Scriptlerimizi dilerseniz bizden hosting hizmeti alarak, dilerseniz farklı bir hosting hesabında barındırabilirsiniz. Satın aldığınız sunucuda ioncube bileşeninin kurulu olması gerekmektedir. Günümüzde hosting hizmeti veren firmaların %95'inde ioncube kurulu olarak gelir. Olmayan hostingler için de firmaya talep oluşturursanız aynı gün içinde kuracaklardır.

 

4- Scriptlerin altında ve panelde bulunan Scriptevi.com ( copyright ) yazısını silebilir miyiz?

 

Scriptlerimizin footer kısmında ve panelde bulunan linklerimizi, sipariş verirken 9 TL ek ücret ödeyerek silebilir, istediğiniz gibi kendi linklerinizi koyabilirsiniz.

 

5- Scripti satın aldıktan sonra teknik destek veriyor musunuz ?

 

Scriptlerimizi satın alan her müşterimize 1 yıl boyunca ücretsiz teknik destek hizmeti veriyoruz. Her türlü soru ve sorunlarınızı destek@scriptevi.com adresine gönderebilirsiniz. Kayıtlı email adresinden atılmayan mailler dikkate alınmayacaktır. İş yoğunluğu ve attığınız mailin içeriğine göre scriptevi.com 72 saat içinde destek maillerine cevap verecektir.

 

6- Scriptlere özel modül ya da tasarım yapıyor musunuz ?

 

Scriptimizi satın alan müşterilerimizin özel isteklerini ücret karşılığı yapıyoruz. Sıfırdan size özel bir tema ya da modül için lütfen satis@scriptevi.com adresine mail atınız.

 

7-Scripti satın aldım ne yapmam gerekiyor ?

 

Hosting hizmetini bizden aldıysanız, domain name server ( ns ) bilgilerinizi ns1.database.gen.tr ve ns2.database.gen.tr olarak güncelleyiniz.


Hosting alanınız var ise, ödeme işlemini gerçekleştirdikten sonra, kredi kartı ile online olarak ödeme yapmadıysanız, eft havale ile ödeme yaptıysanız sitemizde bulunan Ödeme Bildirimi sayfasını doldurunuz. Ardından destek@scriptevi.com adresine, sitemize kayıtlı email adresinden ftp ve cpanel bilgilerinizi gönderiniz. Mesai saatlerinde içinde aynı gün kurulumunuz tamamlanacaktır. ( 15:00 dan sonra verilen siparişler ertesi güne sarkabilir ) Dilerseniz, dosyaları size de gönderebiliriz kurulumu kendiniz de yapabilirsiniz.

 


8- Verdiğim script siparişi ne zaman teslim edilir?

 

Scriptevi olarak mesai saatlerimiz içerisinde verdiğiniz scriptler aynı gün mesai bitimine kadar teslim edilir.Mesai saatleri dışında verdiğiniz scriptler bir sonraki gün mesai saatleri içinde teslim edilir.


Mesai Saatlerimiz

Pazartesi-Salı-Çarşamba-Perşembe-Cuma  :  09:30-18:30

Cumartesi : 10:00-13:00

 

9- Sanal pos, iyzico, payu gibi entegrasyonlar var mı?

 

Scriptevi eticaret paketleri ve satış scriptlerinde, bir çok bankanın sanal pos altyapıları, iyzico ve payu ödeme sistemi entegre şekilde çalışmaktadır.

Çözüm Ortakları / Entegrasyonlarımız

WhatsApp ile iletişim +905301685575