Bizi Arayın : +90 850 969 19 96
Whatsapp için : +90 543 306 78 71

Bayi başvurusu

Bayilik ile ilgili sıkça sorulan sorular için tıklayınız.

Nasıl bayii olabilirim ;

Bayilik için bir domain ve host sahibi olmanız gerekmektedir. ( dilenirse hostta ilk yıl tarafımızdan sağlanabilir )

Bayiilik oranları:

Bayi Seviye 1: % 30 indirim
Bayi Seviye 2: % 40 indirim
Bayi Seviye 3: % 50 indirim


Scriptevi.com un kullanmış olduğu scriptte dahil olmak üzere, tüm scriptlerimiz domaininize sizin adınıza kurulur. ( sitenin hiç bir yerinde scriptevi.com ibaresi geçmemektedir ) Scriptevi.com da ne görüyorsanız hepsi sizin sitenizde de olur.


Ön ödeme nedir?

Ön ödeme sizden tahsil edilip size bakiye olarak yüklenmektedir. Örnek verecek olursak; Bayi 1 paketi ile bayii olduğunuzda, scriptevi.com da kullanmak üzere alınan para,  bakiye hesabınıza yüklenir ve size scriptevi.com üzerinde %30 indirim tanımlanır.

Örnek vermek gerekirse;
  linkte göreceğiniz E-ticaret V2 temasını 299 TL yerine 209 TL'ye satın alırsınız. ( ayrıca 2 TL kurulum ücreti ve 9 Tl copyright ücreti sizden tahsil edilmez. Scriptevi.com dan yapılan siparişlerin %70'inde kurulum ve copyright istenmektedir. Bu durumda 310 TL'ye satışını yapacağınız scriptin bedeli size 209 TL olarak yansıyacaktır. )

Kurulumlar sizin tarafınızdan yapılacaktır. Siparişiniz akabinde, lisanslama işlemi yapılıp script tarafınıza gönderilecektir.

Bilgilendirme:

Scriptlerin destekleri tarafımızdan sağlanacak olup, bizimle iletişime geçmeniz durumunda bildirimler size yapılacaktır. Scriptevi.com hiç bir şekilde sizin müşterileriniz ile bire bir iletişim halinde olmayacaktır.

Ek modül, tasarım giydirme gibi müşteri isteklerinde bize ulaşmanız durumunda size bayi fiyatı verilecek olup, buralardan da para kazanma olasılığınız olacaktır. Scriptevi.com bugüne kadarki yapmış olduğu cironun %40'ını özel modül istekleri, özel temalardan yapmıştır.

Satış fiyatlarınız scriptevi.com fiyatlarının altında olamaz. Üstü fiyatlar sizin insiyatifinizdedir.

Bayi olduktan sonra Scriptevi.com'un yapmış olduğu indirim kampanyalarından sizlerde yararlanabilirsiniz. Örneğin %20 indirim kampanyasında 100 TL bakiye yüklemek isterseniz bu size 120 tl bakiye olarak yansıyacaktır.

İletişim için : satis@scriptevi.com mail adresinden bize ulaşabilirsiniz

Çözüm Ortakları / Entegrasyonlarımız