Hakkımızda

Scriptevi profesyonel web yazılım ve hazır web tasarım alanında hizmet veren, web yazılım firmasıdır.

Hakkımızda


Profesyonel web tabanlı yazılımlar konusunda 2003 yılından bu yana siz değerli müşterilerimize her zaman kaliteli ürünler ile hizmet vermekteyiz.

Ürettiğimiz yazılımların tamamı kullanıcı odaklı anlaşılır arayüzü ve %100 SEO uyumlu olarak geliştirilmekte olup kullanımınızdan itibaren hızlı bir biçimde arama motorlarında indexlenmektedir.

Türkiye de ilk script satış sitesi olarak kurulan Script Evi binlerce müşterisine hizmet vermekte sınır tanımayarak, 7/24 Destek Merkezi ile de müşterilerin sorunlarına hızlı şekilde çözüm üretme odaklı olan bir firma olarak müşterilerinin isteklerine göre özel yazılımlar ile de hizmet vermeye devam etmektedir. Hazır yazılımları ile 1 saatte müşterilerinin web sitesini hazır etmektedir. 

Müşterilerin sektörlerine göre hazır yazılımlar mevcut olup, yine müşterinin isteği ve sektörüne uygun olarak mobil uyumlu, SEO uyumlu olmak üzere profesyonel yazılımlar üretmekteyiz.

Script Evi | Profesyonel Web Yazılımları ile hizmet vermektedir. Her sektörden, birbirinden özel ve ekonomik web paketlerimizden, size uygun olanı seçin ve hemen sipariş geçin. Hızlı, Güvenli ve Kaliteli scriptlerimiz ile hizmetimize devam etmekteyiz.

ScriptEvi.Com Yönetimi

E-Bülten Aboneliği

Duyuru ve kampanyalarımızdan anında haberdar olun.